• anatolian puzzle custom production puzzles

MARKANIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM: Unutulmaz bir marka deneyimi için kutlama etkinliklerinizde, ürün lansmanınızda ve ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız! Markanız için özel olarak hazırlanmış puzzlelar ile müşterilerinizi etkileyin, marka sadakatini arttırın!...


FİRMANIZ İÇİN ÖZEL ÜRETİM: Kurumlarınıza Özel olarak hazırlanmış puzzlelar ile müşterilerinizle, çalışanlarınızla ve/veya ortaklarınızla olan ilişkilerinizi canlı tutun..!


HEDİYE / ANI OLARAK ÖZEL ÜRETİM: Unutulmaz bir marka deneyimi için kutlama etkinliklerinizde, ürün lansmanınızda, yeniden markalaşma çalışmalarınızda ve ihtiyaç duyduğunuz her anda yanınızdayız! Markanız için özel olarak hazırlanmış puzzlelar ile müşterilerinizi etkileyin, marka sadakatini arttırın!...


ÖZEL SERİ ÜRETİM: Yüksek üretim kapasitemizi sizler için değerlendirebiliriz..!

Puzzle müşterilerinizi ortaklarımıza çalışanlarımıza yansıtmak istediğiniz mesajı aktarmanıza yardımcı olur mesajınızı uzun süre boyunca yaşatmaya devam eder.
Yapılan araştırmalar müşterilerin bir reklamı bakmak için ortalama 0,7 saniyeden daha az zaman harcadığını gösteriyor ayrıca reklamın müşterinin aklında kalması için müşteri tarafından en az yedi kez görülmüş olması gerektiğinin altını çiziyor puzzle yapan bir insan bir oturuşta ürün başında saatler geçiriyoruz unutmayın bu markamız için inkar edilemez bir gösterim sayısı yaratır.
Size özel hazırladığımız her puzzle kalitesi ile müşterilerinizin çalışanlarımızın ve veya ortaklığımızın ofislerinin ya da evlerinin duvarına asmak isteyeceği her bakışlarında onları size hatırlatacak bir çalışma olacaktır

Üretim sürecini sizin için olabildiğince kolay hale getirdik!
Süreç öncelikle görsel seçimi ile başlıyor. Siz kullanmak istediğiniz görseli seçtikten sonra biz devreye giriyoruz. İstediğiniz görsel ile puzzle tasarlıyor ve üretiyoruz!
Sizin istekleriniz bizim için çok önemli. Tamamen kişiselleştirilmiş bir deneyim için markanıza, kurumunuza ya da organizasyonunuza özel hazırladığımız bazıları istediğiniz ölçüde ve parça sayısında (4-4000) ayrıca kutu tasarımları ile birlikte yapıyoruz!
Üretim sonucunda elinizde sizin dokunuşlarınızla hazırlanmış bir pozu tutuyor olacaksınız!
Anatolian Puzzle işbirliği ile unutulmaz bir marka deneyimi ve benzersiz bir etkileşim yaratın!
Sorularınız mı var? Hayalinizdeki Puzzle Tasarlanmaya hazır mı? Bizi şimdi arayın...

Geçmiş İşbirliklerimiz

 • T.B.M.M.
  1000 Parça Puzzle
 • İhraç Ürün (Almanya)
  1000 Parça Puzzle
 • Gaziantep Müze
  500 Parça Puzzle
 • Root Art
  500 Parça Puzzle
 • Fractal Istanbul
  260 Parça Puzzle
 • Pagos Puzzle
  48 Parça Puzzle

ANATOLIAN PUZZLE İŞBİRLİĞİ İLE UNUTULMAZ BİR MARKA DENEYİMİ ve BENZERSİZ BİR ETKİLEŞİM BIRAKIN!


Sorularınız mı Var? Bize Ulaşın!